Naudinga

Paskolos refinansavimas: geras būdas stabilizuoti išlaidas

refinansuoti

Atsakingai elgtis su pinigais tėvai mus moko nuo ankstyvos vaikystės – skaičiuoti, kiek yra protinga išleisti smulkmenoms, kada verčiau pasilikti santaupų. Žinoma, šie pamokymai  atrodo nereikalingi ir į juos nežiūrime pernelyg rimtai. Tik kai asmeniškai susiduriame su finansiniais sunkumais, trumpam sustojame ir susimąstome – kur suklydau darydamas vienokius ar kitokius pasirinkimus?

Yra ir tokių, kurie taip ir neišmoksta protingai valdyti gaunamų pajamų. Šie žmonėms lengvai pasiduoda reklamos manipuliacijoms, neapgalvoja artimos ateities ir dažnai įsiskolina daugiau nei gali grąžinti… Galbūt teko susidurti su jais artimoje aplinkoje, o gal šiuose apibūdinimuose atpažinote save?

Taip, finansinis nepriteklius bene pati nemaloniausia situacija,iškylanti gyvenime, bet užvis blogiau, kai turimi įsiskolinimai pastebimai auga. Kai viskas ima slysti iš rankų, reikia sustoti, giliai įkvėpti ir apgalvoti situaciją. Kad ir kokia ji sudėtinga būtų, svarbu apimtiems panikos nepadaryti sau daugiau žalos.

Gana nauja strategija, skirta sureguliuoti išlaidas, Lietuvoje – paskolos refinansavimas. Keista, kad apie tai vis dar nedaug kalbama – galbūt, todėl, kad kai kuriems skolintojams patogu išlaikyti iš Jūsų gaunamas milžiniškas palūkanas, o palaipsniui, kai darosi sunku jas grąžinti, dar ir pridėti delspinigius.

Paskolos refinansavimas – paslauga, kuri veikia paprastai, tačiau užtikrintai. Refinansuojant Jūsų paskolas, suteikiama reikiama pinigų suma, grąžinti įsiskolinimus kitiems kreditoriams – ne paslaptis, kad gana paprasta pasiskolinti net iš kelių greitojo kredito bendrovių – nepriklausomai nuo to, kiek jų turite. Nuo akimirkos, kai pasirenkate refinansuoti, esate skolingas jau ne keletui, o vienam paskolos davėjui. Jums sudaromas individualus, patogus, mokėjimų grafikas, suteikiama žemesnė palūkanų norma.

Paskolos refinansavimas – tai įvairiapusės galimybės. Tai:

  • Jums suteiktas antras šansas;
  • Sumažinti įsiskolinimai ir mokamos palūkanos;
  • Galimybė pratęsti mokėjimo laiką;
  • Galimybė iš naujo mokytis finansinės disciplinos.

Refinansavus paskolas, turėsite skirti ne keletą atskirų sumų, su palūkanomis, o vieną konkrečią išlaidų dalį, kuri išliks stabili, tol kol grąžinsite visą įsiskolinimą.

Prisiminkite patys, bei pasidalinkite informacija su pažįstamais, kurie atsidūrė keblioje padėtyje – refinansuoti paskolą gali kiekvienas, tai ypač patogus ir saugus būdas nusimesti sunkią kreditų naštą nuo pečių.

Taip pat skaitykite
Išlaidų planavimas: „Vakarų kredito“ patarimai